Czy tabletki na powiększenie penisa Member XXL działają?

Od zawsze chciałem powiększyć swojego penisa. Nie zależało mi na jakimś mega powiększeniu ale moje 15cm sprawiało, że miałem taką wewnętrzną potrzebę powiększenia członka o 2-3cm. Gdy pierwszy raz zainteresowałem się tym tematem(było to z 10 lat temu) to na rynku praktycznie nie było preparatów na zwiększenie długości penisa. Operacji nigdy bym się nie poddał więc pozostały mi ćwiczenia, które znalazłem w necie. Było ich kilka, jakieś rozciągania, masowania, itp., itd., efekt? Chwilowe wydłużenie i spore zmęczenie. Członek był po tym bardzo… dziwny. Taki mało swój. Darowałem sobie więc ten temat i przez 10 lat nie sprawdzałem czy na rynku pojawiło się coś, co może sprawić, że moje marzenie się ziści.

member xxl - tabletki na powiększenie penisaJakiś czas temu zobaczyłem w necie reklamę pewnego urządzenia, które nazywało się ekspander- wyglądało to dość masakrycznie i nie bardzo miałem ochotę wypróbować jak działa ale w mojej głowie ożył pomysł sprzed lat. Tak szczerze mówiąc w pierwszej chwili gdy zobaczyłem ten sprzęt zastanawiałem się czy spróbować jednak odstraszał mnie sam jego wygląd(zdjęcie z prawej) – nie wyobrażałem sobie jak można takie coś zakładać na członka.

Zaznaczam, że nie wiem czy takie urządzenia są skuteczne – nie krytykuje ich a moja opinia to tylko zobrazowanie własnego strachu przed używaniem takiego wynalazku. Gdy jednak zobaczyłem, że przez te wszystkie lata coś się w temacie zmieniło to zacząłem szukać w sieci interesującego mnie zagadnienia i okazało się, że w ostatnim czasie pojawiło się sporo suplementów, maści i urządzeń, które za stosunkowo niewielkie pieniądze mogą pomóc ludziom takim jak ja. Połknąłem przynętę ale bardzo szybko przekonałem się, że większość z tych produktów wygląda dobrze tylko na ulotkach a jedynymi facetami, którzy są z tego zadowoleni to podstawieni goście od firm produkujących ten badziew.

Gdy byłem bliski rezygnacji znalazłem tabletki na powiększenie penisa Member XXL i pomimo złych doświadczeń z innymi suplementami, które okazały się nieskuteczne postanowiłem spróbować raz jeszcze. Producent zapewniał, że w składzie znajdują się wyłącznie składniki naturalne i chyba się nie pomylił. Czy to mogło zadziałać? Kupiłem dwa opakowania, które miały wystarczyć na dwu-miesięczną kurację. Tabletki a właściwie kapsułki są bez smaku, przyjmuje się je codziennie – nie ma z tym większych problemów a efekty? Pierwsze efekty pojawiły się u mnie po około 2-3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji, mój penis wydawał się grubszy – erekcja była zdecydowanie lepsza a mam już swoje lata więc ten „efekt uboczny” ucieszył mnie i moją partnerkę! Po miesiącu zauważyłem, że mój penis zyskał około 5mm na długości i kilka dodatkowych mm na grubości.

Przez cały okres nie notowałem żadnych skutków ubocznych a po 2 miesiącach i ostatecznym pomiarze okazało się, że Member XXL sprawił, iż mój członek zwiększył się o 1,7cm. Wiele razy zastanawiałem się jak powiększyć penisa ale nigdy nie myślałem, że może to być tak proste. Dzisiaj mija 4 miesiąc od skończenia ostatniego opakowania. Rozmiar mojego penisa utrzymuje się jak zaraz po skończeniu MemberXXL. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, że kupiłem te tabletki na powiększenie penisa. To był strzał w przysłowiową dziesiątkę!

One Reply to “Czy tabletki na powiększenie penisa Member XXL działają?”

Dodaj komentarz