Czy można powiększyć penisa

Martwisz się, że twój penis nie ma 20cm? Niepotrzebnie – jak twierdzą kobiety ani długość ani tym bardziej grubość męskiego członka nie ma wielkiego znaczenia ponieważ wszystkie braki da się zniwelować wybierając odpowiednio dobrane techniki seksualne. Jeżeli jednak rozmiar twojego penisa jest plamą na twym honorze to możesz wypróbować ćwiczenia, które sprawią, że penis urośnie kilkanaście milimetrów.

Pomimo zapewnień najwybitniejszych seksuologów, którzy twierdzą, że nie rozmiar a finezja jest najważniejsza panowie i tak upierają się przy swojej wersji. Każdy z nas, facetów wie, że im penis większy i grubszy tym… lepiej! Tylko czy sam rozmiar zadowoli kobietę? Nie zawsze tak jest jednak skoro musisz sprawić, by tak było – zrób to. Na początku warto jeszcze zaznaczyć, że średnia długość penisa w stanie erekcji wynosi w naszym kraju około 15cm. Długość męskiego członka może się zmieniać w zależności od naszego nastroju, warunków pogodowych. Niestety wraz z wiekiem rozmiar naszego członka się zmniejsza i niewiele możemy na to poradzić.

Operacja na powiększenie penisa?

Jedyną w 100% skuteczną techniką powiększającą członka jest operacja! Efekt – natychmiastowy, niestety mogą pojawić się różnego rodzaju powikłania. W trakcie zabiegu chirurg nacina wiązadła, które łączą prącie z kością łonową, przez co członek „schodzi w dół” i dzięki temu zyskujemy kilka centymetrów długości. Niestety zabieg taki nie należy do najtańszych.

Wielu mężczyzn po takich zabiegach uskarża się na różnego rodzaju kłopoty z erekcją. Kolejną wadą takiego zabiegu jest znieczulenie ogólne i powikłania z tym związane. Nie każdy znosi takie „uśpienie” dobrze, czasami może to być spory problem. Dodatkowo musisz liczyć się z wizytą w szpitalu i kilkoma tygodniami potrzebnymi na dojście do formy po takim zabiegu. Czy warto w takim razie ryzykować tak wiele dla tych kilku centymetrów?!

Ćwiczymy penisa

Odpowiednio dobrane ćwiczenia są w stanie sprawić by zyskać kilkanaście milimetrów. Warto jednak przed rozpoczęciem ćwiczeń wybrać się do seksuologa by poznać więcej detali. Pewne dolegliwości ze strony naszego układu płciowego mogą być przeciwwskazaniem do rozpoczęcia ćwiczeń. W sieci znajdziesz co prawda wiele propozycji ćwiczeń jednak zauważ jedną rzecz- autorzy obiecują 2, 3, czasami więcej centymetrów po kilkunastu dniach ćwiczeń. Szczerze powiedziawszy to tyle ciężko napompować bicepsy na siłowni a co dopiero… penisa. Nie wierz we wszystko co czytasz. Nie daj się nabrać na chwyty reklamowe bo możesz sobie tylko zaszkodzić.

A może tabletki powiększające członka?

W ostatnim czasie pojawia się na rynku cała masa preparatów na powiększanie członka. W następnych artykułach postaramy się przetestować kilka propozycji by zobaczyć czy są one coś warte. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to wyciąganie pieniędzy od facetów. Jak jest naprawdę? Przekonacie się o tym wkrótce!

Pamiętajcie jednak, że zwiększenie rozmiaru penisa o 8, 9 czy 10cm nie jest fizycznie możliwe. Nawet interwencja operacyjna nie jest w stanie zapewnić takich efektów a co dopiero tabletki, pompki, żele czy inne specyfiki sprzedawane w sex-shopach i marketach.

Kończąc dzisiejszy artykuł namawiam was gorąco do eksperymentowania z pozycjami w łóżku bo może się okazać, że wcale nie potrzebujecie zabiegów powiększających penisa! Tak – to prawda, większość z nas nie powinna się interesować tym tematem bo ich penis jest dokładnie taki, jak trzeba.

One Reply to “Czy można powiększyć penisa”

Dodaj komentarz